fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

O NÁS

O NAŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘI

Trocha historie

 • CK DOLTOUR byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních cestovních kanceláří v České republice. Od počátku svého vzniku se specializujeme na organizování poznávacích zájezdů. Od roku 1990 jsme pořádali zájezdy do Londýna, Paříže, do zemí Beneluxu a Skandinávie, v následujících letech pak i do celé Evropy. A již roku 1991 s námi naši klienti mohli vycestovat na první poznávací zájezdy do USA. Od roku 1992 zajišťujeme letecké poznávací a pobytové zájezdy pro kolektivy a zájezdy na přání zákazníka.

Čemu se nejvíce věnujeme?

 • Díky propracovaným programům a kvalitním službám s námi vycestovalo již více než 2000 skupin a kolektivů z celé České republiky. Ve velmi krátké době od založení naší cestovní kanceláře jsme se stali jedním z předních touroperátorů pro Francouzskou Riviéru a na Azurovém pobřeží si své významné zastoupení udržujeme i dnes. Samozřejmostí jsou i léty prověřené a neustále zdokonalované programy na poznávací zájezdy po celé Evropě, předně potom do Velké Británie, Itálie, Španělska, či Švýcarska. Několik posledních let se zaměřujeme i na relaxační lázeňské pobyty, převážně do Maďarska.

Nejnovější cestovatelské trendy

 • Zapomeňte na Bali, či Thajsko. Aktuálním cestovatelským trendem je Omán a celá oblast arabského poloostrova. I my samozřejmě jdeme s dobou a proto Vám můžeme nabídnout zájezdy do Ománu na té nejvyšší úrovni a to za bezkonkurenční ceny.

 

OBECNÉ INFORMACE

Ceny zájezdů

 • Naše ceny jsou bezkonkurenční a to  při zachování nadprůměrné kvality celého zájezdu!
 • Pokud někde najdete lepší cenu stejného zájezdu, dorovnáme ji!
 • Ceny uvedené v katalogu jsou konečné. Bez jakýchkoliv dalších nutných příplatků!

Důležitá upozornění

 • Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu nejsou součástí základní ceny. Rádi Vám ho zajistíme na vyžádání.
 • Vstupné do objektů, výletní lodě, MHD, vlaky, trajekty na ostrovy a lanovky nejsou zahrnuty v ceně zájezdů, pokud tedy není v odstavci „cena zahrnuje“ uvedeno jinak.
 • Má-li klient zájem o jednloůžkový pokoj, lze si jej připlatit, je-li to v daném typu ubytování možné. Cenu sdělí CK na vyžádání.
 • Do apartmánů, mobilhomů a chatek bývá zpravidla nutné vlastní ložní prádlo a hygienické potřeby.

Termíny zájezdů

 • Každá destinace a každý zájezd má určitá období, v kterém je nejlepší jej absolvovat. Ale v případě, že Vám námi navrhované termíny nebudou vyhovovat, můžete si zvolit vlastní.
 • Zařídíme Vám zájezd kamkoliv nejen po Evropě v kterémkoliv termínu.

Doprava

 • Dopravu zajišťujeme vybavenými a klimatizovanými autobusy. Našimi dopravci jsou ověřené společnosti s dlouholetými zkušenostmi. S námi se nemusíte ničeho obávat!

Průvodci

 • Všichni naši průvodci jsou profesionálové a o navštívených místech mají podrobné informace, o které se s Vámi rádi podělí. Mají dlouholetou praxi, a proto se můžete spolehnout i na efektivní řešení jakýchkoliv neočekavaných situací. V některých případech využíváme i služeb místních, certifikovaných a česky hovořících průvodců.

Výlety

 • Všechny výlety uvedené v programech jsou v ceně daného zájezdu, ale pokud by Vám výběr výletů nevyhovoval, můžeme Vám na vyžádání zaslat alternativní nabídku, případně některé výlety pozměnit. Je to jen na Vás!

Osobní přístup

 • Váš zájezd vždy bude připravovat specialista na danou zemi, který Vám podá maximum informací. Zaručujeme Vám osobní přístup a možnost kontaktovat zástupce CK 7 dní v týdnu.
 • Navíc za Vámi rádi přijedeme kamkoliv po České republice a vše osobně vysvětlíme. Jakákoliv naše návštěva je bezplatná a není podmíněna objednávkou ani platbou!

 

POJIŠTĚNÍ

Zákonné pojištění CK Generali Pojišťovna a.s.

Samozřejmě jsme pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb. Podepsanou a aktuální smlouvu s pojišťovnou si můžete stáhnout v sekci “JAK TO FUNGUJE”.

Cestovní pojištění Allianz pojišťovna a.s.

Sjednané cestovní pojištění vždy budete mít od Pojišťovny Allianz. Ta se nám osvědčila jako nejkvalitnější, co se do kvality služeb i proplácení pojistného plnění týče.

Komplexní cestovní pojištění:

 • Zahrnuje: léčebné výlohy, storno zájezdu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody pojištění zavazadel – cena od 220,- Kč / dospělá osoba /  8 denní pobyt
 • Pojištění je nutno sjednat vždy současně s přihlášením na zájezd, nelze doobjednávat později.

 

NEVYBRALI JSTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY?

Buďte náročnější a sdělte nám svá přání a požadavky! Jakýkoliv typ zájezdu pro Vás rádi připravíme. Dle Vašich požadavků zajistíme zájezd ve Vámi zvoleném termínu, přizpůsobíme program (přidáme či změníme navštívená místa dle Vašeho zaměření), případně změníme kategorii i typ ubytování, apod.

Navíc u každého pobytového zájezdu si můžete vybrat výlety, které během pobytu chcete absolvovat. Popis jednotlivých výletů najdete u každé z destinací (Francie, Itálie, Španělsko, Chorvatsko).

Společně s našimi spolehlivými průvodci a kvalitními dopravci můžete mít zájezd na míru! Ať už to bude jednodenní výlet po Čechách nebo vícedenní poznávačka po Evropě!

 

Spoustu krásných cestovních zážitků Vám přeje,

Tým CK Doltour