fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

Severovýchod USA a Kanada

od 55900
CZK CENA ZÁJEZDU
UŽIJTE SI S NÁMI TENTO ZÁJEZD, BĚHEM KTERÉHO SE VYDÁME PO STOPÁCH AMERICKÝCH PREZIDENTŮ, PODÍVÁME SE DO NEJVĚTŠÍCH METROPOLÍ VÝCHODNÍ USA A KANADY A BUDEME SI MOCI VYCHUTNAT DECHBEROUCÍ POHLEDY...
 • ZEMĚ POBYTU: Kanada  USA  
 • TERMÍN ZÁJEZDU: Termíny připravujeme
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

UŽIJTE SI S NÁMI TENTO ZÁJEZD, BĚHEM KTERÉHO SE VYDÁME PO STOPÁCH AMERICKÝCH PREZIDENTŮ, PODÍVÁME SE DO NEJVĚTŠÍCH METROPOLÍ VÝCHODNÍ USA A KANADY A BUDEME SI MOCI VYCHUTNAT DECHBEROUCÍ POHLEDY NA NEZAPOMENUTELNOU OKOLNÍ PŘÍRODU.

New York, Philadelphia, Atlantic City, Washington D.C., Buffalo, Niagarské vodopády, Toronto, Quebec, Montreal, Boston.

 

Když se řekne severovýchod USA, většina z nás si představí pouze pulzující New York, ale ten zdaleka není jediným místem, které stojí za poznání! Vžijte se do role Benjamina Franklina v budově independence hall ve Philadelphii, kde byla přijata deklarace nezávislosti, podívejte se k památníku George Washingtona na hlavní washingtonské třídě "National Mall", či poznejte okolnosti, kvůli kterým došlo k tak známému bostonskému pití čaje. Během našeho poznávání se ale nezapomeneme podívat k dalším úžasným místům, jako jsou Niagarské vodopády, pod kterými se projedeme výletní lodí, nevynecháme ani výhled na Toronto z jedné z nejvyšších vyhlídkových plošin na světě, z věže CN Tower. A neopomeneme se podívat ani do města kasin Atlantic City, kterému se oprávněně přezdívá "Las Vegas východu", či do přavážně francouzsky mluvícího Montrealu. Čeká Vás dovolená vskutku luxusní.

 

Prožijte s CK Doltour severovýchod USA a Kanady!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná o náš vlastní, léty ověřený program!

Přesuny pohodlným minivanem!

Ubytování zajištěno v ověřených turistických hotelech a motelech.

 

 

PRO DOKTORY MOŽNOST ÚČASTI NA ODBORNÉM KONGRESU!

PROGRAM

1. Den     ODLET Z ČR
Odlet z ČR do New Yorku. Po příletu přesun k autopůjčovně a najmutí aut. Následně přejezd do Philadelphie, Ubytování.

 

2. Den     PHILADELPHIA
Prohlídka centra města, vč. míst, kde byla podepsána ústava či vyhlášena nezávislost USA. Během prohlídky uvidíme i navštívíme Independence Hall s křeslem „vycházejícího slunce“, ze kterého George Washington předsedal ústavnímu konventu, Betsy Ross House - domu dámy, která přes noc ušila americkou vlajku, či Liberty Bell, který je pro američany symbolem svobody a nezávislosti. Určitě nevynecháme ani procházku po promenádě Penn’s Landing, či prohlídku nedalekého památníku války v Koreji. Návrat na ubytování.

 

3. Den     PHILADELPHIA - WASHINGTON D.C.
Přejezd do metropole USA Washingtonu D.C.. Prohlídka města, během níž se podíváme k Bílému domu, asi nejznámějšímu sídlu na světě, či ke Kapitolu, kde zasedá americký senát. Nevynecháme ani monumenty prezidentů George Washingtona či Abrahama Lincolna. Rovněž navštívíme Arlingtonský hřbitov, památník vietnamské a korejské války a další místa včetně možnosti individuální návštěvy některého z muzeí (letectví a kosmonautiky, přírodovědné, a další) na třídě The Mall. Ubytování.

 • Možnost fakultativního prodloužení o ATLANTIC CITY!

  Atlantic City – město, které si svou proslulost získalo nejen díky krásnému molu (boardwalku) z roku 1870, které kopíruje pobřeží a dokonale kontrastuje se zbytkem města, ale především legalizací hazardních her a gamblingu. Ne nadarmo se mu přezdívá Las Vegas východu USA.

 

4. Den     WASHINGTON D.C. - PITTSBURGH
Odpoledne přejezd do Pittsburghu, města hokeje a oceli, v němž hrála řada českých hokejistů včetně Jaromíra Jágra. Pittsburgh je také městem úžasné architektury. Prohlídka centra města a místa, kde soutok dvou řek dává vzniknout řece Ohio. Díky této poloze na soutoku dvou řek se mu říká město mostů. Ubytování.

 

5. Den     PITTSBURGH - LAKE ERIE - BUFFALO - NIAGARA FALLS
Přejezd k jezeru Erie, jednomu z pěti Velkých jezer mezi USA a Kanadou. Podél jezera projedeme kolem Buffala, kde budeme mít krátkou zastávku a pokračovat budeme směrem k Niagarským vodopádům. Prohlídka vodopádů s výhledy na 55 metrů vysokou masu vody z americké i kanadské strany. Sílu živlu znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Ubytování.

 

6. Den     NIAGARA FALLS - TORONTO
Odjezd do Toronta a následná prohlídka města. Mimo unikátního podzemního komplexu Eaton navštívíme také největší dominantu města, kterou je bezpochyby věž CN Tower a na Toronto se podíváme z vyhlídkové plošiny se skleněnou podlahou ve výšce 447 metrů. Nevynecháme ani prohlídku sportovního centra Rogers, místní zastřešené tržiště Lawrence Market, či historickou část města s množstvím palíren nazvanou Distillery district. Ubytování.

 

7. Den     TORONTO - OTTAWA – MONTREAL
Přejezd do Ottawy, hlavního města Kanady. Krátká prohlídka města a jeho nejatraktivnějších míst jakou jsou Rideau Canal, či budovy parlamentu a dalších pamětihodností. Po prohlídce přejezd do Montrealu, který se nachází v největší a druhé nejlidnatější kanadské provincii Québec, ubytování.

 

8. Den     MONTREAL – BOSTON
Prohlídka historické části Montrealu připomínající starou Francii s majestátní bazilikou Notre Dame v jejím centru. Dále se přesuneme do moderní části města s množstvím mrakodrapů a moderních muzeí. Nevynecháme ani velmi oblíbenou vyhlídku nad městem s krásným panoramatickým výhledem. V podvečer odjezd zpět do USA, do Bostonu, ubytování.

 

9. Den     BOSTON
Prohlídka tohoto krásného města na východním pobřeží USA. Boston je zároveň jedním z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst země. Turistickým lákadlem jsou zde galerie a muzea, zejména největší z nich, Museum of Fine Arts. Prohlídku města absolvujeme podél tzv. Freedom Trailu – stezce událostí za dosažením nezávislosti. Součástí bude návštěva State Capitol, přístaviště s lodí USS Constitution, výstup na Bunker Hill Monument a místa, kde se odehrála Boston Tea Party. Ubytování.

 

10. Den     BOSTON - NEW YORK
Ráno přejezd do New Yorku po příjezdu se ubytujeme a pokračovat budeme prohlídkou oblasti v okolí Central Parku, Páté avenue a Times Square. Navštívíme také Madison Square Garden, Rockefellerovo centrum, divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue. Večer se pak na rozzářeném náměstí Times Square nabízí příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Návrat na ubytování.

 

11. Den     NEW YORK
Dnešní den strávíme převážně na jižním Manhattanu, kde začneme plavbou na Liberty Island se světoznámou sochou Svobody a navštívíme i ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, jenž se stal milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Pak, už suchou nohou, projdeme jižní Manhattan a jeho nejznámější místa jako finanční čtvrť Wall Street s burzou cenných papírů, novogotický kostel Trinity Church, novou nejvyšší budovu v New Yorku příhodně pojmenovanou Liberty Tower, či nedaleko se nacházející rušnou Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či noblesní TriBeCu. Z vyhlídkové terasy mrakodrapu Empire State Building si vychutnáme rozsvěcující se město.

 

12. Den     NEW YORK – ODLET DO ČR
Volný program. V případě zájmu o další poznávání je zajištěna asistence průvodce CK.

Dnes budete mít možnost navštívit to, co Vás baví (návštěva muzeí; návštěva sportovního utkání NBA, NHL, či jiných; návštěva vystoupení na Broadway, apod.).

Ve večerních hodinách odlet zpět do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná o náš vlastní, léty ověřený program!

Přesuny pohodlným minivanem!

Ubytování zajištěno v ověřených turistických hotelech a motelech.

 

 

PRO DOKTORY MOŽNOST ÚČASTI NA ODBORNÉM KONGRESU!

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE

Termíny připravujeme

CENA ZAHRNUJE

 • Letenky vč. letištních tax a příplatků
 • 10x ubytování v turistických hotelech se snídaní
 • Služby průvodce CK Doltour
 • VIP služby zátupce CK Doltour
 • Dopravu minibusem, vč. spotřebovaného plaiva
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

CENA NEZAHRNUJE

 • Elektronickou registraci ESTA do USA
 • Elektronickou  registraci ETA do Kanady
 • Cestovní pojištění a pojištění storna
 • Neuvedené stravování a spropitné
 • Fakultativní služby a výlety
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání)

 

Příplatky:

 • Prodloužení o Atlantic City (+ 1 noc) - 4 490,- Kč / osoba

FOTOGALERIE

PROPAGAČNÍ VIDEO Z PROHLÍDKY NIAGARSKÝCH VODOPÁDŮ (pouze v AJ).

 

PROPAGAČNÍ VIDEO "NEW YORK" (pouze v AJ).

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

SAE a Omán křížem krážem

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 59900
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Do Ománu za poznáním i relaxací

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 43900