fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

Kemp Azur Rivage ****

od 10190
CZK CENA ZÁJEZDU
UŽIJTE SI DOVOLENOU PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY! Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael, mezi letovisky Saint Tropez...
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

UŽIJTE SI DOVOLENOU PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY!

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael, mezi letovisky Saint Tropez a Cannes.

Dopřejte si dovolenou na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako St. Tropez, Cannes, Nice nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky aktivit v okolí - vychutnejte příjemné procházky po okolí, úžasné koupání na písečných plážích i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Okouzlující francouzská Riviéra je vynikající volbou jak na pobyt, tak na poznávání.

Čeká Vás dovolená vskutku luxusní!

 

Kemp Azur Rivage ****

Tento klidný čtyřhvězdičkový kemp s noční ostrahou se nachází jen několik desítek metrů od místní malé, ale téměř soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jak od moře, tak i v celém areálu kempu se můžete kochat dechberoucími pohledy na pohoří Esterel, kterému se ne nadarmo přezdívá červené skály. V okolí se nachází i množství cyklostezek, ať už v horách, či podél skutečně rozmanitého pobřeží. Zde si na své přijde opravdu každý!

Vybavení: V areálu kempu najdete kvalitní restauraci, bar, obchod, bazén se skluzavkou, dětské hřiště, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkoviště.

Ubytování: Ubytování je zajištěno v krásných nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným nejen právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Typ S: Základní ubytování je v mobilhomech typu "Watipi".
Typ T: Lze si připlatit za luxusní mobilhome typu "Trigano Evo 29" nebo podobný.

Pro koho je kemp vhodný? Kemp je ideální variantou na strávení aktivní i pasivní dovolené. Je jen na vás, jestli budete poznávat okolní přírodu a města, či celý týden strávíte na prosluněných plážích. Tento kemp doporučujeme na pobytové i poznávací zájezdy.

 

MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ!

Cannes - Dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu. Uvidíte festivalový palác s chodníkem slávy, promenádu Boulevard le Croisette, kopec Le Suquet – s původní historickou zástavbou již z období Říma a s krásným výhledem na město a přilehlé Lérinské ostrovy, kde byl vězněn muž se želenou maskou – dále možnost návštěvy kaple sv. Anny. Ve volném čase si můžete prohlédnout i muzeum antických hudebních nástrojů Museé de la Castre, nacházející se v původním opevnění, které nechali vystavět právě lérinští mniši.

Antibes - Historické městečko Antibes se nachází mezi letovisky Nice a Cannes. Jeho historie sahá až do 3. stol. př. n. l., kdy město založili Féničané jako obchodní stanici. Procházka po městě zahrnuje prohlídku místních hradeb, malebný přístav Vauban, obrannou pevnost Fort Carré, zámek Chateau Grimaldi - původní sídlo monackých knížat s muzeem Pabla Picassa, který zde po válce zanechal stovky svých dokončených i rozpracovaných děl. Dále navštívíte provensálské tržiště Marché Provencal na náměstí Course Masséna a prohlídka je ukončena na náměstí Rue de la République.

Nice - Největší město na Riviéře se slavnou Anglickou promenádou. Absolvujete procházku městem, začínající na Place Masséna, kulturním středobodu tohoto pulzujícího města, následně prohlídka historické části s budovou Opery, květinovým trhem Course Saleya, katedrálou Sainte Reparate de Nice na náměstí Rosseti, či náměstí Place du Palais de Justice se soudním dvorem. Možnost výšlapu na kopec Le Château s překrásným pohledem na celé město, přístav i Zátoku andělů. Cestou zpět projížďka okolo nejluxusnějšího hotelu na Riviéře – Negresco.

Verdonský kaňon - Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému nás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou
(v letních měsících možné koupání či zapůjčení šlapadel, během první poloviny července je potom ideální čas na návštěvu levandulových polí).

Horské vesničky a Vlčí soutěska - Výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíte malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

Fréjus - Historické Fréjus, které nechal založit samotný Julius Caesar. Během prohlídky uvidíte impozantní, moderně dostavěný a v současnosti využívaný amfiteátr, dále biskupský palác na prostorném náměstí Place Agricole, či hlavní dominantu města – úchvatnou římskokatolickou dvoulodní katedrálu Saint Léonce s osmibokým baptiseriem a přilehlým klášterem. Možnost procházky až k římskému divadlu.

Port Grimaud a St. Tropez - Jedno z nejvyhlášenějších míst na francouzské Riviéře! St. Tropez je synonymem luxusu a odpočinku. Navštívíte vyhlášenou četnickou stanici, která v posledních letech prošla znatelnou rekonstrukcí, či místní promenádu lemující přístav s luxusními jachtami. Obě tato místa vám zajisté připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka v tzv. francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností koupání na místních plážích.

Grasse - Světové hlavní město parfémů - sedmdesát procent veškerých francouzských parfémů vzniká právě v tomto historickém městečku ležícím jen několik desítek kilometrů od pobřeží. V minulosti se město vyhlášené zpracováním kůží postupem časem transformovalo do hlavního centra výroby a zpracování parfémů. Ve městě doporučujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard.

Monacké knížectví - Monako známé nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíte tři ze čtyř městských částí. Poznávání začneme v původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami
a startovacími pozicemi pro F1 vydáme ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončíme návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná se o nejoblíbenější destinaci v nabídce naší CK!

Možnost návštěvy Marinelandu (mořského světa) během pobytu.

Fantastická lokalita v srdci pohoří Esterel, jen několik metrů od soukromé pláže.

Úžasné možnosti výletů - Monako, St. Tropez, Cannes, Horské vesničky, Verdonský kaňon a další

Navštivte v prní polovině července pro levandulová pole!

 

DO TOHOTO KEMPU POŘÁDÁME I AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY! VÍCE ZDE.

ANTHEOR POČASÍ

PROGRAM

ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO INDIVIDUÁLNÍ KLIENTY

Příjezd a odjezd

 • Nástup na ubytování (Check-in): od 14:00 hod. do 20:00 hod.
 • Ukončení ubytování (Check-out): do 10:00 hod.
 • Ubytování v kempu před 14:00 hod. není obvykle možné (záleží na domluvě s delegátem)
 • V případě příjezdu po 20:00 hod. nemusíte být vpuštění do areálu kempu. Prosíme, abyste pozdní příjezdy zavčasu nahlásili delegátovi.

 

Po příjezdu

 • Nutno složit kauci 3 000,- Kč (nebo 100 EUR) za mobilhome, která je splatná při příjezdu u delegáta / na recepci kempu a vratná poslední den po předání mobilhomu.
 • Nutno zaplatit pobytovou taxu 7 EUR / osoba / týden, která je splatná při příjezdu u delegáta.
 • Klient je povinen si při přebírání mobilhomu zkontrolovat neporušenost vybavení mobilhomu (veškeré vybavení bude při přebírání vyskládané v obývacím pokoji pro jeho snadnější kontrolu).
  V případě nalezení závad je, prosím, oznamte delegátovi nebo na recepci kempu.
   

Před odjezdem 

 • Po ukončení pobytu je třeba provést závěrečný úklid, čistící prostředky jsou k dispozici na vyžádání na recepci kempu - nicméně čistící prostředky není zpravidla potřeba využívat. V případě neprovedení, nebo nedbalého provedení závěrečného úklidu bude účtován poplatek 30-70 EUR.
 • Součástí kontroly úklidu je: odmražená a vymytá lednice, umytá koupelna s WC, umyté nádobí, srovnaný venkovní nábytek, vytřené podlahy a zanechání klíčů v zámcích.
 • Před předáním mobilhomu prosím vyskládejte veškeré vybavení na původní místo.
   

Dodržování vnitřního řádu kempu 

 • V prostoru kempu je zakázáno sbírání hub, ořechů, česání ovoce a trhání květů.
 • Oheň lze rozdělávat jen na určeném místě.
 • Od  23.00 do 7.00 hodiny musí být zachován noční klid. Při opakovaném porušování může dojít k vyhoštění z areálu kempu.
 • Odjezd z areálu kempu není možný před 7.00 hod. ranní.
 • Udržovat čistotu kolem mobilhomu.
 • Ubytované osoby musí být ubytovány po celou dobu pobytu dle přiložených seznamů.
 • Je zakázáno přemísťovat z jednotlivých mobilhomů  zahradní nábytek, polštáře, nádobí a další

 

DOPORUČENÁ DOPRAVNÍ SPOJENÍ Z PRAHY

Trasa A

ČR (Praha) – Německo - Rakousko – Švýcarsko – Itálie – Francie                                cca 1.250 km

Hraniční přechod Rozvadov – Regensburg – Mnichov (sledovat směr na Lindau) – Lindau (za sjezdem č. 2 je po cca 300 metrech možnost koupit rakouskou známku) – TUNEL – Bregenz (nesjet do Bregenz hned za tunelem, ale pokračovat rovně) - Chur - San Bernardino – Bellinzona – Lugano – Como (hraniční přechod) – Milano – Tortona - Janov (Genova) doporučujeme nevjet do JANOVA, pouze směr na Janov – Ventimiglia (jakmile se objeví možnost, tak odbočit na VENTIMIGLIA) – Nice – Cannes – pak SJEZD č. 40, Mandelieu – Theoule sur Mer - Antheor

Dálniční poplatky

Německo (0), Rakousko (8,5€ desetidenní známka), Švýcarsko (40 CHF / 38,5€ roční známka), Itálie (cca 70 €), Francie (cca 10 €). Možnost použití platební karty.

 • Všechny uvedené dálniční poplatky jsou včetně zpáteční cesty.

 

Trasa B 

ČR (Praha) - Rakousko – Itálie – Francie                                                                            cca 1.350 km

Hraniční přechod Dolní Dvořiště – Linz – Salzburg – Kufstein – Innsbruck – Brenner – Bolzano – Trento – Brescia – Tortona – Janov – Ventimiglia – Nice – Cannes - Antheor

Dálniční poplatky

Rakousko (25,60 €) z toho 18 € extra placený úsek most Europabrücke po trase Innsbruck – Brenner a 8,50 € dálniční známka platná na max. 10 dní, tzn. lze využít od pátku do další neděle, Itálie (cca 90 €), Francie (cca 10 €). Možnost použití platební karty.

 • Všechny uvedené dálniční poplatky jsou včetně zpáteční cesty.

 

KONTAKT NA DELEGÁTA
+420 602 542 624

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná se o nejoblíbenější destinaci v nabídce naší CK!

Možnost návštěvy Marinelandu (mořského světa) během pobytu.

Fantastická lokalita v srdci pohoří Esterel, jen několik metrů od soukromé pláže.

Úžasné možnosti výletů - Monako, St. Tropez, Cannes, Horské vesničky, Verdonský kaňon a další

Navštivte v prní polovině července pro levandulová pole!

 

DO TOHOTO KEMPU POŘÁDÁME I AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY! VÍCE ZDE.

ANTHEOR POČASÍ

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE
09.05.2020 - 16.05.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
16.05.2020 - 23.05.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
23.05.2020 - 30.05.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
30.05.2020 - 06.06.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
06.06.2020 - 13.06.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
13.06.2020 - 20.06.2020 8 Vlastní 11090 REZERVOVAT TERMÍN
20.06.2020 - 27.06.2020 8 Vlastní 12290 REZERVOVAT TERMÍN
27.06.2020 - 04.07.2020 8 Vlastní 15090 REZERVOVAT TERMÍN
04.07.2020 - 11.07.2020 8 Vlastní 17090 REZERVOVAT TERMÍN
11.07.2020 - 18.07.2020 8 Vlastní 17790 REZERVOVAT TERMÍN
18.07.2020 - 25.07.2020 8 Vlastní 18190 REZERVOVAT TERMÍN
25.07.2020 - 01.08.2020 8 Vlastní 19590 REZERVOVAT TERMÍN
01.08.2020 - 08.08.2020 8 Vlastní 23790 REZERVOVAT TERMÍN
08.08.2020 - 15.08.2020 8 Vlastní 23790 REZERVOVAT TERMÍN
15.08.2020 - 22.08.2020 8 Vlastní 20090 REZERVOVAT TERMÍN
22.08.2020 - 29.08.2020 8 Vlastní 15590 REZERVOVAT TERMÍN
29.08.2020 - 05.09.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
05.09.2020 - 12.09.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
12.09.2020 - 19.09.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN
19.09.2020 - 26.09.2020 8 Vlastní 10190 REZERVOVAT TERMÍN

CENA ZAHRNUJE

 • 7x ubytování v mobilhomu pro 4 osoby
 • Rezervační poplatek (20EUR)
 • Pobytovou taxu (7EUR / osoba / týden)
 • Zapůjčení jednorázových polštářů (5EUR / kus)
 • Služby zástupce CK (nelze garantovat ve všech termínech)
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

CENA NEZAHRNUJE

 • Cestovní pojištění a pojištění storna
 • Ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby
 • Závěrečný úklid mobilhomu (lze dokoupit za 50EUR / mobilhome)

Příplatky:

 • Závěrečný úklid (50EUR / mobilhome) - pouze v případě, že úklid neprovede klient
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 360,- Kč / dospělá osoba do 70 let
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 180,- Kč / dítě do 15 let

FOTOGALERIE

PROMO VIDEO KEMP AZUR RIVAGE ****

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Akční zájezdy

Kemp du Pylone **

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 10190
Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 8490