fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

Kemp du Pylone **

od 10190
CZK CENA ZÁJEZDU
UŽIJTE SI DOVOLENOU PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY! Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Antibes! Dopřejte si dovolenou na jednom...
 • ZEMĚ POBYTU: Francie  
 • TERMÍN ZÁJEZDU: Termíny připravujeme
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

UŽIJTE SI DOVOLENOU PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY!

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Antibes!

Dopřejte si dovolenou na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako St. Tropez, Cannes, Nice nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky aktivit v okolí - vychutnejte příjemné procházky po okolí, úžasné koupání na písečných či oblázkových plážích i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Okouzlující francouzská Riviéra je vynikající volbou jak na pobyt, tak na poznávání.

Čeká Vás dovolená vskutku luxusní!

 

MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ!

Cannes - Dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu. Uvidíte festivalový palác s chodníkem slávy, promenádu Boulevard le Croisette, kopec Le Suquet – s původní historickou zástavbou již z období Říma a s krásným výhledem na město a přilehlé Lérinské ostrovy, kde byl vězněn muž se želenou maskou – dále možnost návštěvy kaple sv. Anny. Ve volném čase si můžete prohlédnout i muzeum antických hudebních nástrojů Museé de la Castre, nacházející se v původním opevnění, které nechali vystavět právě lérinští mniši.

Antibes - Historické městečko Antibes se nachází mezi letovisky Nice a Cannes. Jeho historie sahá až do 3. stol. př. n. l., kdy město založili Féničané jako obchodní stanici. Procházka po městě zahrnuje prohlídku místních hradeb, malebný přístav Vauban, obrannou pevnost Fort Carré, zámek Chateau Grimaldi - původní sídlo monackých knížat s muzeem Pabla Picassa, který zde po válce zanechal stovky svých dokončených i rozpracovaných děl. Dále navštívíte provensálské tržiště Marché Provencal na náměstí Course Masséna a prohlídka je ukončena na náměstí Rue de la République.

Nice - Největší město na Riviéře se slavnou Anglickou promenádou. Absolvujete procházku městem, začínající na Place Masséna, kulturním středobodu tohoto pulzujícího města, následně prohlídka historické části s budovou Opery, květinovým trhem Course Saleya, katedrálou Sainte Reparate de Nice na náměstí Rosseti, či náměstí Place du Palais de Justice se soudním dvorem. Možnost výšlapu na kopec Le Château s překrásným pohledem na celé město, přístav i Zátoku andělů. Cestou zpět projížďka okolo nejluxusnějšího hotelu na Riviéře – Negresco.

Verdonský kaňon - Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému Vás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu doporučujeme několik zastávek, abyste si mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostanete až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou
(v letních měsících možné koupání či zapůjčení šlapadel, během první poloviny července je potom ideální čas na návštěvu levandulových polí).

Horské vesničky a Vlčí soutěska - Výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíte malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

Fréjus - Historické Fréjus, které nechal založit samotný Julius Caesar. Během prohlídky uvidíte impozantní, moderně dostavěný a v současnosti využívaný amfiteátr, dále biskupský palác na prostorném náměstí Place Agricole, či hlavní dominantu města – úchvatnou římskokatolickou dvoulodní katedrálu Saint Léonce s osmibokým baptiseriem a přilehlým klášterem. Možnost procházky až k římskému divadlu.

Port Grimaud a St. Tropez - Jedno z nejvyhlášenějších míst na francouzské Riviéře! St. Tropez je synonymem luxusu a odpočinku. Navštívíte vyhlášenou četnickou stanici, která v posledních letech prošla znatelnou rekonstrukcí, či místní promenádu lemující přístav s luxusními jachtami. Obě tato místa vám zajisté připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka v tzv. francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností koupání na místních plážích.

Grasse - Světové hlavní město parfémů - sedmdesát procent veškerých francouzských parfémů vzniká právě v tomto historickém městečku ležícím jen několik desítek kilometrů od pobřeží. V minulosti se město vyhlášené zpracováním kůží postupem časem transformovalo do hlavního centra výroby a zpracování parfémů. Ve městě doporučujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard.

Monacké knížectví - Monako známé nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíte tři ze čtyř městských částí. Poznávání začnětev původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami a startovacími pozicemi pro F1 vydejte ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončete návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná se o nejoblíbenější destinaci v nabídce naší CK!

Možnost návštěvy Marinelandu (mořského světa) během pobytu - jen cca 300m od kempu.

Skvělá lokalita nedaleko města Antibes - cca 300m od pláží.

Úžasné možnosti výletů - Monako, St. Tropez, Cannes, Horské vesničky, Verdonský kaňon a další

Rezervujte si pobyt na první polovinu července a užijte si výlet na rozkvetlá levandulová pole!

 

V TOMTO KEMPU JE OD ROKU 2015 VELMI OMEZENÁ UBYTOVACÍ KAPACITA! 

ANTIBES POČASÍ

PROGRAM

ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO INDIVIDUÁLNÍ KLIENTY

Příjezd a odjezd

 • Nástup na ubytování (Check-in): od 15:00 hod. do 19:00 hod.
 • Ukončení ubytování (Check-out): do 10:00 hod.
 • Ubytování v kempu před 15:00 hod. není obvykle možné (záleží na domluvě s delegátem)
 • V případě příjezdu po 19:00 hod. nemusíte být vpuštění do areálu kempu. Prosíme, abyste pozdní příjezdy zavčasu nahlásili delegátovi.

 

Po příjezdu

 • Nutno složit kauci 3 000,- Kč (nebo 100 EUR) za mobilhome, která je splatná při příjezdu u delegáta / na recepci kempu a vratná poslední den po předání mobilhomu.
 • Nutno zaplatit pobytovou taxu 7 EUR / osoba / týden, která je splatná při příjezdu u delegáta.
 • Klient je povinen si při přebírání mobilhomu zkontrolovat neporušenost vybavení mobilhomu (veškeré vybavení bude při přebírání vyskládané v obývacím pokoji pro jeho snadnější kontrolu).
  V případě nalezení závad je, prosím, oznamte delegátovi nebo na recepci kempu.
   

Před odjezdem 

 • Po ukončení pobytu je třeba provést závěrečný úklid, čistící prostředky jsou k dispozici v mobilhomu. V případě neprovedení, nebo nedbalého provedení závěrečného úklidu bude účtován poplatek 50 EUR.
 • Součástí kontroly úklidu je: odmražená a vymytá lednice, umytá koupelna s WC, umyté nádobí, srovnaný venkovní nábytek, vytřené podlahy a zanechání klíčů v zámcích.
 • Před předáním mobilhomu prosím vyskládejte veškeré vybavení na původní místo.
   

Dodržování vnitřního řádu kempu 

 • V prostoru kempu je zakázáno sbírání hub, ořechů, česání ovoce a trhání květů.
 • Oheň lze rozdělávat jen na určeném místě.
 • Od 22.00 do 7.00 hodiny musí být zachován noční klid. Při opakovaném porušování může dojít k vyhoštění z areálu kempu.
 • Ubytované osoby musí být ubytovány po celou dobu pobytu dle přiložených seznamů.
 • Je zakázáno přemísťovat z jednotlivých mobilhomů  zahradní nábytek, polštáře, nádobí a další vybavení.

 

DOPORUČENÁ DOPRAVNÍ SPOJENÍ Z PRAHY

Trasa A

ČR (Praha) – Německo - Rakousko – Švýcarsko – Itálie – Francie                                cca 1.250 km

Hraniční přechod Rozvadov – Regensburg – Mnichov (sledovat směr na Lindau) – Lindau (za sjezdem č. 2 je po cca 300 metrech možnost koupit rakouskou známku) – TUNEL – Bregenz (nesjet do Bregenz hned za tunelem, ale pokračovat rovně) - Chur - San Bernardino – Bellinzona – Lugano – Como (hraniční přechod) – Milano – Tortona - Janov (Genova) doporučujeme nevjet do JANOVA, pouze směr na Janov – Ventimiglia (jakmile se objeví možnost, tak odbočit na VENTIMIGLIA) – Nice – pak SJEZD č. 47, Villeneuve-Loubet - dále směr na Antibes podél pobřeží. Kemp se nachází jen kousek od zábavního parku AntibesLand a cca 300m od vodní zoo Marineland.

Dálniční poplatky

Německo (0), Rakousko (8,5€ desetidenní známka), Švýcarsko (40 CHF / 38,5€ roční známka), Itálie (cca 70 €), Francie (cca 10 €). Možnost použití platební karty.

 • Všechny uvedené dálniční poplatky jsou včetně zpáteční cesty.

 

Trasa B 

ČR (Praha) - Rakousko – Itálie – Francie                                                                            cca 1.350 km

Hraniční přechod Dolní Dvořiště – Linz – Salzburg – Kufstein – Innsbruck – Brenner – Bolzano – Trento – Brescia – Tortona – Janov – Ventimiglia – Nice – pak SJEZD č. 47, Villeneuve-Loubet - dále směr na Antibes podél pobřeží. Kemp se nachází jen kousek od zábavního parku AntibesLand a cca 300m od vodní zoo Marineland.

Dálniční poplatky

Rakousko (25,60 €) z toho 18 € extra placený úsek most Europabrücke po trase Innsbruck – Brenner a 8,50 € dálniční známka platná na max. 10 dní, tzn. lze využít od pátku do další neděle, Itálie (cca 90 €), Francie (cca 10 €). Možnost použití platební karty.

 • Všechny uvedené dálniční poplatky jsou včetně zpáteční cesty.

 

KONTAKT NA DELEGÁTA
+420 602 542 624

NEPŘEHLÉDNĚTE

Jedná se o nejoblíbenější destinaci v nabídce naší CK!

Možnost návštěvy Marinelandu (mořského světa) během pobytu - jen cca 300m od kempu.

Skvělá lokalita nedaleko města Antibes - cca 300m od pláží.

Úžasné možnosti výletů - Monako, St. Tropez, Cannes, Horské vesničky, Verdonský kaňon a další

Rezervujte si pobyt na první polovinu července a užijte si výlet na rozkvetlá levandulová pole!

 

V TOMTO KEMPU JE OD ROKU 2015 VELMI OMEZENÁ UBYTOVACÍ KAPACITA! 

ANTIBES POČASÍ

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE

Termíny připravujeme

CENA ZAHRNUJE

 • 7x ubytování v mobilhomu pro 4 osoby
 • Rezervační poplatek (25EUR)
 • Pobytovou taxu (7EUR / osoba / týden)
 • Služby zástupce CK (nelze garantovat ve všech termínech)
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

CENA NEZAHRNUJE

 • Cestovní pojištění a pojištění storna
 • Ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby
 • Závěrečný úklid mobilhomu (lze dokoupit za 50EUR / mobilhome)

Příplatky:

 • Závěrečný úklid (50EUR / mobilhome) - pouze v případě, že úklid neprovede klient
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 360,- Kč / dospělá osoba do 70 let
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 180,- Kč / dítě do 15 let

FOTOGALERIE

VIDEO PRO TENTO KEMP NENÍ K DISPOZICI.

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov, Ekonomik

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990
Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov, Standard

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 10990