fbpx

Francouzská riviéra na kolech i bez

od 7790
CZK CENA ZÁJEZDU
  VÝHERCEM SOUTĚŽE O TENTO ZÁJEZD JE KAROLÍNA NOVOTNÁ! GRATULUJEME   SPECIÁLNÍ NABÍDKA - 4 OSOBY ZA 19 900,- ! SLEVA 36 % omezená nabídka. počet dostupných balíčků: 1  ...
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

 

VÝHERCEM SOUTĚŽE O TENTO ZÁJEZD JE KAROLÍNA NOVOTNÁ!

GRATULUJEME

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - 4 OSOBY ZA 19 900,- ! SLEVA 36 %

omezená nabídka. počet dostupných balíčků: 1

 

IDEÁLNÍ KOMBINACE CYKLISTIKY, POZNÁVÁNÍ I RELAXACE. UŽIJTE SI POHODOVOU (CYKLO)DOVOLENOU V KOLÉBCE CYKLISTIKY! VHODNÉ S KOLEM I BEZ!

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael, mezi letovisky Saint Tropez a Cannes.

Dopřejte si dovolenou na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako St. Tropez, Cannes, Nice nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky aktivit v okolí - vychutnejte příjemné procházky po okolí, úžasné koupání na písečných plážích i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Okouzlující francouzská Riviéra je vynikající volbou jak na pobyt, tak na poznávání.

Čeká Vás dovolená vskutku luxusní!

 

UBYTOVÁNÍ

Kemp Azur Rivage ****

Tento klidný čtyřhvězdičkový kemp s noční ostrahou se nachází jen několik desítek metrů od místní malé, ale téměř soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jak od moře, tak i v celém areálu kempu se můžete kochat dechberoucími pohledy na pohoří Esterel, kterému se ne nadarmo přezdívá červené skály. V okolí se nachází i množství cyklostezek, ať už v horách, či podél skutečně rozmanitého pobřeží. Zde si na své přijde opravdu každý!

Vybavení: V areálu kempu najdete kvalitní restauraci, bar, obchod, bazén se skluzavkou, dětské hřiště, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkoviště.

Ubytování: Ubytování je zajištěno v krásných nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Jedna ložnice s manželskou postelí (šířka cca 160cm), druhý ložnice s dvěma menšími postelemi (šířka cca 70cm). Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným nejen právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Typ S: Základní ubytování je v mobilhomech typu "Watipi".
Typ T: Lze si připlatit za luxusní mobilhome typu "Trigano Evo 29" nebo podobný.

Pro koho je kemp vhodný? Kemp je ideální variantou na strávení aktivní i pasivní dovolené. Je jen na vás, jestli budete poznávat okolní přírodu a města, či celý týden strávíte na prosluněných plážích. Tento kemp doporučujeme na pobytové i poznávací zájezdy.

 

MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ!

Cannes - Dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu. Uvidíte festivalový palác s chodníkem slávy, promenádu Boulevard le Croisette, kopec Le Suquet – s původní historickou zástavbou již z období Říma a s krásným výhledem na město a přilehlé Lérinské ostrovy, kde byl vězněn muž se želenou maskou – dále možnost návštěvy kaple sv. Anny. Ve volném čase si můžete prohlédnout i muzeum antických hudebních nástrojů Museé de la Castre, nacházející se v původním opevnění, které nechali vystavět právě lérinští mniši.

Antibes - Historické městečko Antibes se nachází mezi letovisky Nice a Cannes. Jeho historie sahá až do 3. stol. př. n. l., kdy město založili Féničané jako obchodní stanici. Procházka po městě zahrnuje prohlídku místních hradeb, malebný přístav Vauban, obrannou pevnost Fort Carré, zámek Chateau Grimaldi - původní sídlo monackých knížat s muzeem Pabla Picassa, který zde po válce zanechal stovky svých dokončených i rozpracovaných děl. Dále navštívíte provensálské tržiště Marché Provencal na náměstí Course Masséna a prohlídka je ukončena na náměstí Rue de la République.

Nice - Největší město na Riviéře se slavnou Anglickou promenádou. Absolvujete procházku městem, začínající na Place Masséna, kulturním středobodu tohoto pulzujícího města, následně prohlídka historické části s budovou Opery, květinovým trhem Course Saleya, katedrálou Sainte Reparate de Nice na náměstí Rosseti, či náměstí Place du Palais de Justice se soudním dvorem. Možnost výšlapu na kopec Le Château s překrásným pohledem na celé město, přístav i Zátoku andělů. Cestou zpět projížďka okolo nejluxusnějšího hotelu na Riviéře – Negresco.

Verdonský kaňon - Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému nás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou
(v letních měsících možné koupání či zapůjčení šlapadel, během první poloviny července je potom ideální čas na návštěvu levandulových polí).

Horské vesničky a Vlčí soutěska - Výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíte malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

Fréjus - Historické Fréjus, které nechal založit samotný Julius Caesar. Během prohlídky uvidíte impozantní, moderně dostavěný a v současnosti využívaný amfiteátr, dále biskupský palác na prostorném náměstí Place Agricole, či hlavní dominantu města – úchvatnou římskokatolickou dvoulodní katedrálu Saint Léonce s osmibokým baptiseriem a přilehlým klášterem. Možnost procházky až k římskému divadlu.

Port Grimaud a St. Tropez - Jedno z nejvyhlášenějších míst na francouzské Riviéře! St. Tropez je synonymem luxusu a odpočinku. Navštívíte vyhlášenou četnickou stanici, která v posledních letech prošla znatelnou rekonstrukcí, či místní promenádu lemující přístav s luxusními jachtami. Obě tato místa vám zajisté připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka v tzv. francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností koupání na místních plážích.

Grasse - Světové hlavní město parfémů - sedmdesát procent veškerých francouzských parfémů vzniká právě v tomto historickém městečku ležícím jen několik desítek kilometrů od pobřeží. V minulosti se město vyhlášené zpracováním kůží postupem časem transformovalo do hlavního centra výroby a zpracování parfémů. Ve městě doporučujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard.

Monacké knížectví - Monako známé nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíte tři ze čtyř městských částí. Poznávání začneme v původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami
a startovacími pozicemi pro F1 vydáme ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončíme návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Možnost návštěvy MARINELANDU (mořského světa s cvičenými kosatkami, deflíny, apod.) během pobytu.

DVA VÝLETY V CENĚ - s možností výlety absolvovat na kole i bez!

Vhodné pro SILNIČKY i HORÁKY.

Možnost dalších FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ.

Možnost UPGRADE na LUXUSNÍ MODERNÍ MOBILHOME Trigano Evo 33.

 

☆☆☆ MOŽNOST ABSOLVOVÁNÍ KURZU MALOVÁNÍ S PROFESIONÁLNÍM MALÍŘEM ☆☆☆

 

 

ANTHEOR POČASÍ

PROGRAM

Tento zájezd je kombinací poznávání, relaxace a to vše s možností účasti na cyklovýletech. Samozřejmostí je pak i možnost rozšíření o další fakultativní výlety.

1. den   
Odjezd z ČR do Francie v odpoledních hodinách.

2. den    
V dopoledních hodinách příjezd do Francie, následně pokračování do kempu dle výběru. Po příjezdu do kempu ubytování a informativní schůzka delegátem.
Možná cyklovarianta (cca 15km): vyjížďka do pohoří Eseterel. Tento krátký okruh je ideální pro seznámení se s okolím.

3. den     
Volný program, koupání. Možnost fakultativního výletu.
Možná cyklovarianta (cca 40km): vyjížďka do 17km vzdáleného, historického města Fréjus, kde si prohlédneme nejzajímavější místa a památky nejen z dob Římanů. Cestou zpět krátká zastávka ve městečku Saint-Raphaël s možností návštěvy muzea spojeneckého vylodění. Návrat do kempu.

4. den
Výlet autobusem - Grasse, Antibes a Cannes: ráno odjezd na výlet do hlavního města parfémů - Grasse! Ve měste absolvujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard. Dále si přejedeme do města Antibes s krásným přístavem a velmi malebným, typicky provencálským, historickým centrem. Zde bude dále možnost koupání na místních plážích, či návštěva muzema Pabla Picassa. Naší poslední zastávkou pak bude přejezd do Cannes - dějiště celosvětově proslulého filmového fetivalu - kde si také projdeme všechna nejzajímavější místa tohoto vyhlášeného a luxusního letoviska, vč. festivalového paláce, místní promenády Bouevard de la Croisette, starého města na kopci Le Suquet, či místního malebného tržiště.

Cyklovýlet (cca 50km, 90% z kopce): po snídani odjezd autobusem k historické vesničce Gourdon. Pak už na kolech absolvujete prohlídku této malebné vesničky s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou" – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Cestu si můžeme prodloužit přes nádhernou uměleckou vesničku St. Paul Vence. Výlet zakončíme v přístavu v historickém Antibes. Naložení kol a návrat do kempu (v případě zájmu možnost prohlídky Cannes při zpáteční cestě).
Možné prodloužení (cca 55km, převýšení cca 1000m): z Antibes lze pokračovat podél pobřeží přes lázeňské a festivalové město Cannes až do srdce pohoří Esterel, kde se nachází náš kemp.

5. den
Volný program. Koupání. Možnost fakultativního výletu.

6. den

Výlet autobusem - Verdonský kaňon: Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou, kde bude dostatek času na zapůjčení šlapadel a projížďku po jezeře. V případě zájmu je možnost autobusem zajet do nedaleké křižácké vesničky Moustiers St. Marie.

Cyklovýlet (cca 31km, převýšení 1000m na 11km): Ráno odjezd na celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou. Na první vyhlídce nám autobus zastaví a my se na kolech vydáme na vcelku náročnou, ale úchvatnou projížďku. Při průjezdu kaňonem nás nepřestanou udivovat dechberoucí pohledy na okolní přírodu. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou (možnost zapůjčení šlapadel). Zde se znovu sejdeme s autobusem a po naložení kol se vydáme zpět do kempu.
Možné prodloužení (cca 15km, převýšení 250m): pokud nebudete chtít na šlapadla u jezera Saint Croix, pak se přímo vybízí varianta zajet se podívat do nedaleké křižácké vesničky Moustiers St. Marie. Doporučujeme!

7. den  
Volný program. Koupání. Možnost fakultativních výletů.

8. den
Po snídani ukončení ubytování a odjezd do ČR.

9. den    
V ranních hodinách příjezd do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Možnost návštěvy MARINELANDU (mořského světa s cvičenými kosatkami, deflíny, apod.) během pobytu.

DVA VÝLETY V CENĚ - s možností výlety absolvovat na kole i bez!

Vhodné pro SILNIČKY i HORÁKY.

Možnost dalších FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ.

Možnost UPGRADE na LUXUSNÍ MODERNÍ MOBILHOME Trigano Evo 33.

 

☆☆☆ MOŽNOST ABSOLVOVÁNÍ KURZU MALOVÁNÍ S PROFESIONÁLNÍM MALÍŘEM ☆☆☆

 

 

ANTHEOR POČASÍ

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE
31.05.2019 - 09.06.2019 10 Autobusová 7790 REZERVOVAT TERMÍN

CENA ZAHRNUJE

 • Dopravu moderním autobusem
 • 7x noc v mobilhomu pro 4 osoby
 • Dva výlety ZDARMA (viz. program)
 • Dopravu kola na cyklovleku ZDARMA - původní cena 1200,- Kč
 • Cykloprůvodce pro uvedené výlety
 • Láhev růžového vína na uvítanou (na mobilhome)
 • Služby zástupce CK po celou dobu pobytu
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA 1 OSOBU V MOBILHOMU.

CENA NEZAHRNUJE

 • Pobytovou taxu: 1,- EUR / osoba / den
 • Pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít individuálně)
 • Ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby
 • Závěrečný úklid (může provést klient)
 • Fakultativní výlety

Příplatky:

 • Příplatek za 1 neobsazené lůžko - 1000,- Kč / osoba
 • Příplatek za 2 neobsazená lůžka - 1500,- Kč / osoba
 • Příplatek za 3 neobsazená lůžka - 4500,- Kč / osoba
 • Závěrečný úklid - 25-50EUR / mobilhome (v případě, že jej neprovede klient)
 • Ložní prádlo - 30EUR / mobilhome (nutno objednat předem)

FOTOGALERIE

PROMO VIDEO KEMP AZUR RIVAGE ****

 

 

 • DOPORUČENÉ VÝLETY PRO CYKLISTY!

OKRUH 1 - KRÁTKÁ PROJÍŽĎKA POHOŘÍM ESTEREL

Tento krátký okruh s délkou okolo 15km je vhodný na seznámení s nejbližším okolím. Součástí okruhu je jedno stoupání (převýšení cca 200m na 3km), následně si ale můžete užívat krásných výhledů z cyklostezky nad kempem Azur Rivage.

 

OKRUH 2 - GOURDON, ANTIBES, CANNES, ESTEREL

Tento cyklovýlet je součástí balíčku výletů. Autobusem se necháme vyvézt až do oblasti horských vesniček v přímořských Alpách. Následně nás autobus u vesničky Gourdon vysadí a po vyložení kol a krátké prohlídce malebného Gourdonu se můžeme pustit do více než 50km dlouhého sjezdu. Sjezd si můžeme zpříjemnit krátkou zajížďkou do krásné umělecké vesničky Saint Paul de Vence. Následně přejezd přes Cagnes-sur-Mer až do města Antibes, vyhlášeného svým krásným přístavem a historickým centrem. Zde je možnost naložit kola a vrátit se zpět autobusem, případně si výlet prodloužit o dalších cca 50km a do kempu dojet podél pobřeží, skrz města Antibes, Juan Les Pins, Cannes a Theoule-sur-Mer.

 

OKRUH 3 - FRÉJUS A SAINT RAPHAEL

Tento výlet, při kterém ujedete přibližně 40km je ideální variantou, když se chcete jet podívat do měst Fréjus a Saint Raphael. První polovina cesty je podél pobřeží, zatímco druhá polovina je vnitrozemím. Během tohoto výletu je možné si zastavit u velkého množství památek a zajímavých míst (památník spojeneckého vylodění, bazilika Saint Raphael, katedrála Saint Leonce ve Fréjus, amfiteátr ve Fréjus, a další).

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

CyklozájezdPobytový s výlety

Azurové pobřeží na kolech i bez

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7790
Last minutePobytový s výletySENIOR 55+

Malování na azurovém pobřeží

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 8490
Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov

 • PŘIPRAVUJEME
Poznávací

Paříž

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 4690