fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

Jihozápadní Anglie a Londýn

od 9990
CZK CENA ZÁJEZDU
TENTO ZÁJEZD SKLOUBÍ DOHROMADY OBLÍBENÝ PROGRAM LONDÝN A JEHO OKOLÍ S NÁVŠTĚVOU JIHOZÁPADNÍ ANGLIE. TOHLE JE ANGLIE JAK JI NEZNÁTE!   V programu je zahrnuta návštěva míst jako Porthsmouth, Southampton,...
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

TENTO ZÁJEZD SKLOUBÍ DOHROMADY OBLÍBENÝ PROGRAM LONDÝN A JEHO OKOLÍ S NÁVŠTĚVOU JIHOZÁPADNÍ ANGLIE. TOHLE JE ANGLIE JAK JI NEZNÁTE!

 

V programu je zahrnuta návštěva míst jako Porthsmouth, Southampton, Salisbury, Durdle Door, Exeter, St Michael's Mount, Minack Theatre, The Land's End, Plymouth, Lanhydrock, Tintagel Castle,Cheddar Gorge, Windsor a další. Na závěr je připravena prohlídka všech nejdůležitějších a nejznámějších míst Londýna.

 

Krásný okruh, během kterého navštívíme ty nejkrásnější místa z jižní Anglie a okolí Londýna. Ubytování je zajištěno v hotelích turistické kategorie, z kterých se hvězdicovitě vyjíždí na jednotlivé výlety. Z jižní Anglie se podíváme do hrabství Cornwall, Devon, Summerset a Dorset.

Během zájezdu poznáme spoustu krásných míst, jako např. město zahrad Porthsmouth se svojí majestátní vyhlídkovou věží Spinnaker Tower, Historické Salisbury s úchvatnou katedrálou, při přílivu po souši nedostupný St. Michael's Mount, repliku římského divadla vytesaného do útesů nad mořem Minack Theatre, nejvýchodnější bod Anglie The Land's End, námořnickými expedicemi vyhlášený Plymouth, úchvatné viktoriánské sídlo Lanhydrock, majestátní a v nedotčené přírodě se nacházející ruiny hradu krále Artuše Tintagel Castle, soutěsku ze které pochází stejnojmenný sýr  Cheddar Gorge, či druhý nejdéle obývaný hrad na světě Windsor. Čeká Vás dovolená vskutku luxusní!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Ideální varianta pro ty, kteří nechtějí poznat pouze Londýn, ale i mnohem odlehlejší místa Anglie.

Unikátní program CK Doltour. Program jako tento jinde nenajdete!

 

DLOUHODOBĚ NEJLÉPE HODNOCENÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD V ANGLII!

PROGRAM

V programu je zahrnuta návštěva míst jako Porthsmouth, Southampton, Salisbury, Durdle Door, Exeter, St Michael's Mount, Minack Theatre, The Land's End, Plymouth, Lanhydrock, Tintagel Castle,Cheddar Gorge, Windsor a další. Na závěr je připravena prohlídka všech nejdůležitějších a nejznámějších míst Londýna.

 

1. Den

Odjezd od budovy školy do francouzského Calais. Při transferu průjezd Německem, Holandskem, Belgií a Francií.

 

2. Den

V brzkých ranních hodinách trajekt / eurotunel do Anglie a následný přejezd do přístavního města Portsmouth kde absolvujeme povinnou 9-ti hodinovou přestávku, kterou využijeme k poznávání města.

Začneme návštěvou historické loděnice s prohlídkou lodě HMS Victory, která kdysi sloužila admirálu Horatio Nelsonovi. Dále se přesuneme do moderní obchodní čtvrti, kde si dáme nějaký čas na nákupy suvenýrů, potom se hned přesuneme k nedaleké vyhlídkové věži Spinnaker tower, jednoho z novodobých symbolů města. Po prohlídce se vydáme podél pobřeží k muzeu spojeneckého vylodění. Cestou určitě nevynecháme místní anglikánskou katedrálu, či památník padlých námořníků.

Po prohlídce přejezd na ubytování do města Southampton.

 

3. Den

Ráno odjezd do Salisbury s prohlídkou místní úchvatné katedrály, v které je mimo jiné uložena nejzachovalejší kopie Magny Charty. Určitě nevynecháme ani procházku tímto malebným městem s prohlídkou nejzajímavějších historických budov.

Po prohlídce budeme pokračovat do hrabství Dorset, resp. k přírodnímu vápencovému útvaru „Durdle Door“. Nádherný vápencový oblouk vycházející z moře se v kombinaci s krásnými plážemi zalíbí snad opravdu každému.

Poslední dnešní přejezd bude do Exeteru, kde absolvujeme prohlídku katedrály a krátce se projdeme historickým centrem města. Poté přejezd na místo srazu a rozvezení do rodin.

 

4. Den

Ráno nás bude čekat přejezd do jihozápadního Cornwallu, kde si zastavíme u neobyčejného ostrova St. Michael’s Mount – pěšky přístupného pouze při odlivu. V případě zájmu je možnost prohlídky místní botanické zahrady, nebo samotného hradu. Dále budeme pokračovat na prohlídku otevřeného divadla Minack Theatre, které ční z útesů nad mořem a je oblíbeným místem pro konání různých kulturních akcí – dle doby návštěvy možnost účasti na divadelním představení.

Poslední dnešní zastávkou bude „The Land’s End“, nejzápadnější bod Anglie. Absolvujeme krátkou procházku místní drsnou krajinou po útesech nad mořem. Syrovost tohoto místa můžeme zkusit zachytit z několika krásných vyhlídek. Poté návrat na ubytování do rodin.

 

5. Den

Ráno se vydáme do námořnického města Plymouth, kde se podíváme na historická místa jako např. schody Mayflower steps – místo prvního nalodění námořníků před jejich cestou do nového světa, nebo např. třikrát přemísťovaný maják Smeaton’s Tower, který se teď nachází v krásném, zelení obklopeném a udržovaném prostranství, kterému se přezdívá „The Hoe“. Poté bude následovat přejezd do viktoriánského sídla Lanhydrock, jehož současná podoba je stará jen něco okolo sta let. Během prohlídky budou k vidění úchvatné zahrady, stejně jako samotné sídlo, které vypadá, jak kdyby ho z minuty na minutu místní aristokracie opustila. Naší dnešní poslední zastávkou budou rozvaliny hradu Tintagel Castle, opředeného legendami o králi Artušovi a rytířích kulatého stolu. Návrat na ubytování.

 

6. Den

Ráno ukončení ubytování v rodinách a odjezd na prohlídku výrobny sýra Cheddar v soutěsce Cheddar Gorge. Zde bude i možnost si sýry z místní produkce zakoupit. Dále přejezd do královského města Windsor, kde budeme mít dostatek času na prohlídku města i hradu. V odpoledních hodinách přejezd na ubytování do jižního Londýna.

 

7. Den

Ráno začneme prohlídku v Greenwichském parku, kde se podíváme k londýnské observatoři s nultým poledníkem, muzeu královského námořnictva, či vyhlášenému čajovému klipru – lodi Cutty Sark. Po prohlídce se přemístíme na vyhlídkovou loď, která nás skrz celý Londýn převeze až k London Eye. Tam započneme další část prohlídky, která bude zahrnovat dobře známou hodinovou věž se zvonem Big Ben, Westminsterský palác, dále Westminsterské opatství, hlavní třídu White Hall s ulicí Downing street č. 10, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Picadilly Circus, či Chinatown. Den zakončíme na nákupní ulici Oxford St., kde bude možnost nakupit si v dobře známých obchodech jako je např. Primark, či Marks & Spencer.

Poté přejezd metrem k autobusu a návrat zpět do ČR.

 

8. Den

Okolo poledne příjezd zpět do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Ideální varianta pro ty, kteří nechtějí poznat pouze Londýn, ale i mnohem odlehlejší místa Anglie.

Unikátní program CK Doltour. Program jako tento jinde nenajdete!

 

DLOUHODOBĚ NEJLÉPE HODNOCENÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD V ANGLII!

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE
21.09.2020 - 27.09.2020 7 Autobusová 10090 REZERVOVAT TERMÍN
16.11.2020 - 22.11.2020 7 Autobusová 9990 REZERVOVAT TERMÍN

CENA ZAHRNUJE

 • Dopravu klimatizovaným autobusem
 • 5x ubytování v hotelech turistické kategorie se snídaní
 • Služby průvodce CK
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

CENA NEZAHRNUJE

 • Vstupy (seznam vstupů na vyžádání)
 • Cestovní pojištění a pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za plnou penzi (oběd formou balíčku)

Příplatky:

 • Příplatek za polopenzi / plnou penzi - cena na vyžádání

FOTOGALERIE

VIDEO PRO TENTO ZÁJEZD NENÍ K DISPOZICI.

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov, Standard

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 10990
Pobytový s výletySENIOR 55+

Relax na toskánském pobřeží s výlety

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990
Akční zájezdyPoznávací

Paříž, Versailles a Normandie

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7190
Akční zájezdyPobytový s výlety

Relax na Korsice s výlety

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990