fbpx
+420 602 542 624 Zavolejte nám

Cyklo zájezdy

Cyklozájezdy nejen do jižní Francie.

Dovolená na míru

Zažijte s námi dovolenou Vašich snů!

Exotické zájezdy

Podívejte se s námi do exotických destinací po celém světě.

Pobytové & poznávací

Již skoro 30 let se zabýváme přípravou pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě.

Školní zájezdy

Tisíce vypravených autobusů, stovky spokojených škol, desítky světových destinací...

Malování na azurovém pobřeží

od 8490
CZK CENA ZÁJEZDU
UŽIJTE SI UNIKÁTNÍ MALÍŘSKÝ ZÁJEZD PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY!  S DVĚMA VÝLETY V CENĚ! Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města...
 • ZEMĚ POBYTU: Francie  
 • TERMÍN ZÁJEZDU: Termíny připravujeme
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

UŽIJTE SI UNIKÁTNÍ MALÍŘSKÝ ZÁJEZD PŘÍMO V SRDCI FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY!  S DVĚMA VÝLETY V CENĚ!

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael, mezi letovisky Saint Tropez a Cannes.

Máte rádi malování, ale nejste profesionální malíři? Chtěli byste se zdokonalit pod vedením profesionála? Nebo jen chcete vyzkoušet malovat ikonické scenérie jižní Francie? PAK JSTE TU SPRÁVNĚ.

 

Malujte na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako St. Tropez, Cannes, Nice nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky aktivit v okolí - vychutnejte příjemné procházky po okolí, úžasné koupání na písečných plážích i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Čekají Vás zážitky vskutku luxusní!

 

UBYTOVÁNÍ

Kemp Azur Rivage ****

Tento klidný čtyřhvězdičkový kemp s noční ostrahou se nachází jen několik desítek metrů od místní malé, ale téměř soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jak od moře, tak i v celém areálu kempu se můžete kochat dechberoucími pohledy na pohoří Esterel, kterému se ne nadarmo přezdívá červené skály. V okolí se nachází i množství cyklostezek, ať už v horách, či podél skutečně rozmanitého pobřeží. Zde si na své přijde opravdu každý!

Vybavení: V areálu kempu najdete kvalitní restauraci, bar, obchod, bazén se skluzavkou, dětské hřiště, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkoviště.

Ubytování: Ubytování je zajištěno v krásných nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným nejen právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Typ S: Základní ubytování je v mobilhomech typu "Watipi".
Typ T: Lze si připlatit za luxusní mobilhome typu "Trigano Evo 29" nebo podobný.

Pro koho je kemp vhodný? Kemp je ideální variantou na strávení aktivní i pasivní dovolené. Je jen na vás, jestli budete poznávat okolní přírodu a města, či celý týden strávíte na prosluněných plážích. Tento kemp doporučujeme na pobytové i poznávací zájezdy.

 

MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ!

Cannes - Dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu. Uvidíte festivalový palác s chodníkem slávy, promenádu Boulevard le Croisette, kopec Le Suquet – s původní historickou zástavbou již z období Říma a s krásným výhledem na město a přilehlé Lérinské ostrovy, kde byl vězněn muž se želenou maskou – dále možnost návštěvy kaple sv. Anny. Ve volném čase si můžete prohlédnout i muzeum antických hudebních nástrojů Museé de la Castre, nacházející se v původním opevnění, které nechali vystavět právě lérinští mniši.

Antibes - Historické městečko Antibes se nachází mezi letovisky Nice a Cannes. Jeho historie sahá až do 3. stol. př. n. l., kdy město založili Féničané jako obchodní stanici. Procházka po městě zahrnuje prohlídku místních hradeb, malebný přístav Vauban, obrannou pevnost Fort Carré, zámek Chateau Grimaldi - původní sídlo monackých knížat s muzeem Pabla Picassa, který zde po válce zanechal stovky svých dokončených i rozpracovaných děl. Dále navštívíte provensálské tržiště Marché Provencal na náměstí Course Masséna a prohlídka je ukončena na náměstí Rue de la République.

Nice - Největší město na Riviéře se slavnou Anglickou promenádou. Absolvujete procházku městem, začínající na Place Masséna, kulturním středobodu tohoto pulzujícího města, následně prohlídka historické části s budovou Opery, květinovým trhem Course Saleya, katedrálou Sainte Reparate de Nice na náměstí Rosseti, či náměstí Place du Palais de Justice se soudním dvorem. Možnost výšlapu na kopec Le Château s překrásným pohledem na celé město, přístav i Zátoku andělů. Cestou zpět projížďka okolo nejluxusnějšího hotelu na Riviéře – Negresco.

Verdonský kaňon - Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému nás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou
(v letních měsících možné koupání či zapůjčení šlapadel, během první poloviny července je potom ideální čas na návštěvu levandulových polí).

Horské vesničky a Vlčí soutěska - Výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíte malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

Fréjus - Historické Fréjus, které nechal založit samotný Julius Caesar. Během prohlídky uvidíte impozantní, moderně dostavěný a v současnosti využívaný amfiteátr, dále biskupský palác na prostorném náměstí Place Agricole, či hlavní dominantu města – úchvatnou římskokatolickou dvoulodní katedrálu Saint Léonce s osmibokým baptiseriem a přilehlým klášterem. Možnost procházky až k římskému divadlu.

Port Grimaud a St. Tropez - Jedno z nejvyhlášenějších míst na francouzské Riviéře! St. Tropez je synonymem luxusu a odpočinku. Navštívíte vyhlášenou četnickou stanici, která v posledních letech prošla znatelnou rekonstrukcí, či místní promenádu lemující přístav s luxusními jachtami. Obě tato místa vám zajisté připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka v tzv. francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností koupání na místních plážích.

Grasse - Světové hlavní město parfémů - sedmdesát procent veškerých francouzských parfémů vzniká právě v tomto historickém městečku ležícím jen několik desítek kilometrů od pobřeží. V minulosti se město vyhlášené zpracováním kůží postupem časem transformovalo do hlavního centra výroby a zpracování parfémů. Ve městě doporučujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard.

Monacké knížectví - Monako známé nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíte tři ze čtyř městských částí. Poznávání začneme v původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami
a startovacími pozicemi pro F1 vydáme ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončíme návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Možnost návštěvy MARINELANDU (mořského světa s cvičenými kosatkami, deflíny, apod.) během pobytu.

Fantastická lokalita V SRDCI POHOŘÍ ESTEREL, jen několik metrů od malé soukromé PLÁŽE.

DVA VÝLETY V CENĚ - s možností výlety absolvovat na kole i bez!

Malování společně s PROFESIONÁLNÍM MALÍŘEM p. Václavem Benediktem.

Možnost dalších FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ.

 

ANTHEOR POČASÍ

PROGRAM

Tento zájezd je pobytový s dvěma výlety v ceně!

Doporučujeme výlety St Tropez a Port Grimaud, či Grasse a Cannes (po domluvě lze vybrat i jiné).

 

1. den   
Odjezd z ČR do Francie v odpoledních hodinách.

2. den    
V dopoledních hodinách příjezd do Francie, následně pokračování do kempu AZUR RIVAGE. Po příjezdu do kempu ubytování a informativní schůzka delegátem.

// večer malování

3. den     
Volný program, koupání. Možnost fakultativního výletu.

// odpoledne malování

4. den - St. Tropez a Port Grimaud     
Po snídani se vydáme do St. Tropez - jednoho z nejvyhlášenějších míst na francouzské riviéře, které je synonymem luxusu a relaxace. Četnická stanice i místní promenáda Vám připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka ve francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností projížďky na loďce, či koupáním na místních plážích.

5. den   
Volný program. Koupání. Možnost fakultativního výletu.

// dopoledne malování

6. den - Grasse a Cannes
Ráno odjezd na výlet do hlavního města parfémů - Grasse! Ve měste absolvujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard. Následně se přesuneme do Cannes - dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu - kde si také projdeme všechna nejzajímavější místa tohoto vyhlášeného a luxusního letoviska, vč. festivalového paláce, místní promenády Boulevard de la Croisette, starého města na kopci Le Suquet, či místního malebného tržiště.

7. den  
Volný program. Koupání. Možnost fakultativního výletu.

// Vyhodnocení maleb a uzavření pobytu

8. den
Po snídani ukončení ubytování a odjezd do ČR.

9. den    

V ranních hodinách příjezd do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Možnost návštěvy MARINELANDU (mořského světa s cvičenými kosatkami, deflíny, apod.) během pobytu.

Fantastická lokalita V SRDCI POHOŘÍ ESTEREL, jen několik metrů od malé soukromé PLÁŽE.

DVA VÝLETY V CENĚ - s možností výlety absolvovat na kole i bez!

Malování společně s PROFESIONÁLNÍM MALÍŘEM p. Václavem Benediktem.

Možnost dalších FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ.

 

ANTHEOR POČASÍ

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE

Termíny připravujeme

CENA ZAHRNUJE

 • Dopravu moderním klimatizovaným autobusem
 • 7x ubytování pro 1 osobu v mobilhomu pro 4 osoby
 • Dva výlety v ceně zájezdu
 • Služby zástupce CK po celou dobu pobytu
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA 1 OSOBU V MOBILHOMU.

CENA NEZAHRNUJE

 • Fakultativní výlety (Monaco, Nice, Verdonský kaňon a další)
 • Malování pod metodickým vedením profesionálního malíře - 1500,- Kč (resp. 1300,- Kč pro členy  Beneart)
 • Cestovní pojištění a pojištění storna
 • Ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby
 • Pobytovou taxu 7EUR / osoba / pobyt
 • Závěrečný úklid mobilhomu (lze dokoupit za 50EUR / mobilhome)

Příplatky:

 • Příplatek za 1 neobsazené lůžko - 1000,- Kč / osoba
 • Příplatek za 2 neobsazená lůžka - 1500,- Kč / osoba
 • Příplatek za 3 neobsazená lůžka - 4500,- Kč / osoba
 • Závěrečný úklid (25-50EUR / mobilhome) - pouze v případě, že úklid neprovede klient
 • Příplatek za neobsazené lůžko - cena dohodou
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 360,- Kč / dospělá osoba do 70 let
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 720,- Kč / dospělá osoba nad 70 let

FOTOGALERIE

PROMO VIDEO KEMP AZUR RIVAGE ****

NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA K NAVŠTÍVENÍ S CK DOLTOUR

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Akční zájezdyPobytový s výletySENIOR 55+

Relaxace na Azurovém pobřeží

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7590
NovinkyPoznávací

Carský Petrohrad a okolí

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 16890
Pobytový s výletySENIOR 55+

Relax na toskánském pobřeží s výlety

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990