Riviéra křížem krážem

od 7490
CZK CENA ZÁJEZDU
PROCESTUJTE S NÁMI FRANCOUZSKOU RIVIÉRU. NAVŠTÍVÍME TO NEJZAJÍMAVĚKŠÍ OD NICE AŽ PO ST. TROPEZ! 7 NOCÍ. Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit Vaší dovolenou v srdci francouzské Riviéry v...
 • ZEMĚ POBYTU: Francie
 • TERMÍN ZÁJEZDU: 1.1.2018 - 31.12.2018 DALŠÍ TERMÍNY
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

PROCESTUJTE S NÁMI FRANCOUZSKOU RIVIÉRU. NAVŠTÍVÍME TO NEJZAJÍMAVĚKŠÍ OD NICE AŽ PO ST. TROPEZ! 7 NOCÍ.

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost strávit Vaší dovolenou v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Fréjus, mezi letovisky Saint Tropez a Cannes.

Dopřejte si dovolenou na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako Monaco, Nice, Cannes, nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky vodních sportů nebo zvolte relaxaci na krásných a udržovaných plážích. Vychutnejte si příjemné procházky po okolí, vynikající víno i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Okouzlující francouzská Riviéra je vynikající volbou jak na pobyt, tak na poznávání. Čeká vás dovolená vskutku luxusní!

 • V případě zájmu Vám program upravíme na míru!
 • Doporučujeme prodloužení "Prohlídka Monackého knížectví"

 

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

KEMP AZUR RIVAGE ****

Tento klidný čtyřhvězdičkový kemp s noční ostrahou se nachází jen několik desítek metrů od místní malé, ale téměř soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jak od moře, tak i v celém areálu kempu se můžete kochat dechberoucími pohledy na pohoří Esterel, kterému se ne nadarmo přezdívá červené skály. V okolí se nachází i množství cyklostezek, ať už v horách, či podél skutečně rozmanitého pobřeží. Zde si na své přijde opravdu každý!

Ubytování - mobilhomy

Ubytování je v zajištěno v krásných nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Vybavení

V areálu kempu najdete kvalitní restauraci, bar, obchod, bazén se skluzavkou, dětské hřiště, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkoviště.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je ideální variantou na strávení aktivní i pasivní dovolené. Je jen na vVás, jestli budete poznávat okolní přírodu a města, či celý týden strávíte na prosluněných plážích. Tento kemp doporučujeme na pobytové i poznávací zájezdy.

KEMP LES JARDINS DU MAI TAI ***

Tento krásný a nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový kemp se nachází cca 2,5 km od malebného městečka Saint Aygulf a cca 3 km od místních luxusních písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře. V okolí se nachází i množství cyklostezek – podél pobřeží se dostanete do krásného přístavu Port Fréjus, francouzských Benátek Port Grimaud, nebo klidně až do nedalekého, vyhlášeného městečka Saint Tropez. Z vnitrozemí rozhodně stojí za zmínku historické město Fréjus či moderní Saint Raphaël.

Ubytování - mobilhomy

Ubytování je v zajištěno v krásných a úplně nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Vybavení

V areálu kempu najdete kvalitní a cenově dostupnou restauraci, bar, obchod (cca 100 m od kempu), vyhřívaný a podsvícený bazén, dětské hřiště, hřiště na nohejbal, volejbal a basketbal, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkovací místo u každého mobilhomu.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je ideální variantou na strávení aktivní dovolené. Tento kemp doporučujeme na pobytové zájezdy s výlety.

NEPŘEHLÉDNĚTE

PROGRAM

Program zájezdu:

V programu jsou zahrnuty prohlídky GrasseCannesCanyon du VerdonLac de Saint CroixSt. TropezFréjusPort GrimaudGourdon, Tourrettes-sur-Loup, St. Raphael, Monako a další zajímavá místa.

 

1. den

Odjezd z ČR do Francie v odpoledních hodinách.

2. den

V dopoledních hodinách příjezd do Francie, následně pokračování do kempu dle výběru. Po příjezdu do kempu ubytování a informativní schůzka delegátem.

3. den

Po snídani odjezd do "hlavního města parfémů" Grasse. Návštěva továrny na výrobu parfému se zajímavým výkladem. Cestou zpátky návštěva lázeňského města Cannes. Prohlídka přístavu, bulváru de la Croisette s festivalovým palácem a přilehlým chodníkem slávy, dále starého města i kopce La Suquet s nádherným výhledem na celé Cannes i přilehlé Lérinské ostrovy.

4. den

Po snídani celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepý přírodní kaňon řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému nás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou (v letních měsících možné koupání, či zapůjčení šlapadel).

5. den

Po snídani odjezd do St. Tropez, které je synonymem luxusu a relaxace. Četnická stanice, či místní promenáda Vám připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět návštěva Fréjus historického města, které skýtá nepřeberné množství krásných památek, počínaje biskupským palácem, či dvoulodní katedrálou Saint Léonce, konče římským divadlem či impozantním amfiteátrem!

6. den

Po snídani odjezd do Port Grimaud, kterému se ne nadarmo přezdívá francouzské benátky. Prohlídka malebného městečka vystavěného v italském stylu v 60. letech 20. století, které je tvořeno nepřeberným množstvím uměle vytvořených vodních kanálů. Po prohlídce možnost strávit den na místních krásných, písčitých plážích (tento den je záměrně odpočinkový, ale lze vyměnit za obsáhlejší poznávací variantu s návštěvou historické vesničky Grimaud).

7. den

Po snídani výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíme malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlčí soutěskou" – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

8. den

Volný den. Individuální program, koupání. Možnost výletu vlakem do St. Raphael s prohlídkou památníku padlých vojáků, či místní bazilky architektonicky inspirované východní kulutou. Procházka po pobřežní promenádě s množstvím obchůdků a restaurací.

9. den

Ráno ukončení ubytování a odjezd zpět do ČR

10. den

V dopoledních hodinách příjezd do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE
1.1.2018 - 31.12.2018365autobusová7490REZERVOVAT TERMÍN

CENA ZAHRNUJE

 • Dopravu klimatizovaným autobusem
 • 7x noc v mobilhomu pro 4 osoby
 • 7x polopenzi “s sebou” (česká kuchyně), snídaně bez pečiva
 • Výlety uvedené v programu
 • Služby zástupce CK po celou dobu pobytu
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.

CENA NEZAHRNUJE

 • Cestovní pojištění a pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Ložní prádlo, ručníky a hygienické potřeby – nutno vzít s sebou
 • Vstupy

Příplatky:

Závěrečný úklid - 25-50EUR / mobilhome (v případě, že jej neprovede klient)

Ložní prádlo - 30EUR / mobilhome (nutno objednat předem)

Prohlídka Monackého knížectví  / + 350,- Kč (doporučujeme místo 9. dne)

Ráno ukončení ubytování a odjezd na celodenní výlet (9h) do Monaka známého nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíme tři ze čtyř městských částí. Poznávání začneme v původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami a startovacími pozicemi pro F1 vydáme ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončíme návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa. Možnost koupání. Ve večernáích hodinách odjezd do zpět do ČR.

FOTOGALERIE

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Florencie, Řím, Benátky

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7490
Akční zájezdyLast minute

Relax na Korsice s výlety

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 10990

To nejkrásnější z Riviéry

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 5950

Velký okruh Skotskem

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990

Jižní Wales a Londýn

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 8690

Bretaň a Normandie

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7450

Azurové pobřeží autobusem

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 8900,-

Královský Londýn a Windsor

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 6490

Školní jazykový kurz – Londýn, Anglie

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9290