fbpx

Francouzská Riviéra křížem krážem

od 7990
CZK CENA ZÁJEZDU
UŽIJTE SI TENTO POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO SRDCE FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY! Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost užít si krásný poznávací zájezd v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael,...
REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

UŽIJTE SI TENTO POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO SRDCE FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY!

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost užít si krásný poznávací zájezd v srdci francouzské Riviéry v oblasti u města Saint Raphael, mezi letovisky Saint Tropez a Cannes.

Dopřejte si dovolenou na jednom z nejluxusnějších pobřeží Evropy! Francouzská Riviéra, to je slunce a neodolatelný šarm Francie. Poznejte vyhlášená místa jako St. Tropez, Cannes, Nice nebo třeba hlavní město parfémů – Grasse. Užijte si z nepřeberné nabídky aktivit v okolí - vychutnejte příjemné procházky po okolí, úžasné koupání na písečných plážích i fantastické výhledy na pohoří Esterel či na vrcholky Alp.

Okouzlující francouzská Riviéra je vynikající volbou jak na pobyt, tak na poznávání.

Čeká Vás dovolená vskutku luxusní!

 

UBYTOVÁNÍ

Kemp Azur Rivage ****

Tento klidný čtyřhvězdičkový kemp s noční ostrahou se nachází jen několik desítek metrů od místní malé, ale téměř soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jak od moře, tak i v celém areálu kempu se můžete kochat dechberoucími pohledy na pohoří Esterel, kterému se ne nadarmo přezdívá červené skály. V okolí se nachází i množství cyklostezek, ať už v horách, či podél skutečně rozmanitého pobřeží. Zde si na své přijde opravdu každý!

Vybavení: V areálu kempu najdete kvalitní restauraci, bar, obchod, bazén se skluzavkou, dětské hřiště, plochu na petang, kompletní sociální vybavení, ping-pongové stoly, pračky a sušičky a soukromé parkoviště.

Ubytování: Ubytování je zajištěno v krásných nových mobilhomech, což jsou velké pohodlné karavany kompletně vybavené jako apartmány nebo malé byty. Součástí každého karavanu je sociální zařízení – WC a koupelna, kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským nádobím, jídelní kout, obývací kout a dvě ložnice. Tento způsob ubytování se stal velmi oblíbeným nejen právě zde na Riviéře a může být využíván i k celoročnímu pobytu.

Typ S: Základní ubytování je v mobilhomech typu "Watipi".
Typ T: Lze si připlatit za luxusní mobilhome typu "Trigano Evo 29" nebo podobný.

Pro koho je kemp vhodný? Kemp je ideální variantou na strávení aktivní i pasivní dovolené. Je jen na vás, jestli budete poznávat okolní přírodu a města, či celý týden strávíte na prosluněných plážích. Tento kemp doporučujeme na pobytové i poznávací zájezdy.

 

Stravování - česká polopenze

Snídaně - vydána na začátku pobytu pro celý mobilhome. Snídaně si každý dále připravuje sám.  Bez pečiva.

Večeře - vždy polévka a hlavní jídlo. Forma vydávání "s sebou" na celý mobilhome.

 

MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ!

Cannes - Dějiště celosvětově proslulého filmového festivalu. Uvidíte festivalový palác s chodníkem slávy, promenádu Boulevard le Croisette, kopec Le Suquet – s původní historickou zástavbou již z období Říma a s krásným výhledem na město a přilehlé Lérinské ostrovy, kde byl vězněn muž se želenou maskou – dále možnost návštěvy kaple sv. Anny. Ve volném čase si můžete prohlédnout i muzeum antických hudebních nástrojů Museé de la Castre, nacházející se v původním opevnění, které nechali vystavět právě lérinští mniši.

Antibes - Historické městečko Antibes se nachází mezi letovisky Nice a Cannes. Jeho historie sahá až do 3. stol. př. n. l., kdy město založili Féničané jako obchodní stanici. Procházka po městě zahrnuje prohlídku místních hradeb, malebný přístav Vauban, obrannou pevnost Fort Carré, zámek Chateau Grimaldi - původní sídlo monackých knížat s muzeem Pabla Picassa, který zde po válce zanechal stovky svých dokončených i rozpracovaných děl. Dále navštívíte provensálské tržiště Marché Provencal na náměstí Course Masséna a prohlídka je ukončena na náměstí Rue de la République.

Nice - Největší město na Riviéře se slavnou Anglickou promenádou. Absolvujete procházku městem, začínající na Place Masséna, kulturním středobodu tohoto pulzujícího města, následně prohlídka historické části s budovou Opery, květinovým trhem Course Saleya, katedrálou Sainte Reparate de Nice na náměstí Rosseti, či náměstí Place du Palais de Justice se soudním dvorem. Možnost výšlapu na kopec Le Château s překrásným pohledem na celé město, přístav i Zátoku andělů. Cestou zpět projížďka okolo nejluxusnějšího hotelu na Riviéře – Negresco.

Verdonský kaňon - Celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepému přírodnímu kaňonu řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému nás dovede Napoleonova cesta. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou
(v letních měsících možné koupání či zapůjčení šlapadel, během první poloviny července je potom ideální čas na návštěvu levandulových polí).

Horské vesničky a Vlčí soutěska - Výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíte malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož některé stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule.

Fréjus - Historické Fréjus, které nechal založit samotný Julius Caesar. Během prohlídky uvidíte impozantní, moderně dostavěný a v současnosti využívaný amfiteátr, dále biskupský palác na prostorném náměstí Place Agricole, či hlavní dominantu města – úchvatnou římskokatolickou dvoulodní katedrálu Saint Léonce s osmibokým baptiseriem a přilehlým klášterem. Možnost procházky až k římskému divadlu.

Port Grimaud a St. Tropez - Jedno z nejvyhlášenějších míst na francouzské Riviéře! St. Tropez je synonymem luxusu a odpočinku. Navštívíte vyhlášenou četnickou stanici, která v posledních letech prošla znatelnou rekonstrukcí, či místní promenádu lemující přístav s luxusními jachtami. Obě tato místa vám zajisté připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět zastávka v tzv. francouzských Benátkách - Port Grimaud, s možností koupání na místních plážích.

Grasse - Světové hlavní město parfémů - sedmdesát procent veškerých francouzských parfémů vzniká právě v tomto historickém městečku ležícím jen několik desítek kilometrů od pobřeží. V minulosti se město vyhlášené zpracováním kůží postupem časem transformovalo do hlavního centra výroby a zpracování parfémů. Ve městě doporučujeme velice zajímavou prohlídku tradiční továrny na výrobu parfémů – Fragonard.

Monacké knížectví - Monako známé nejen jako dějiště závodů Formule 1. Během prohlídky navštívíte tři ze čtyř městských částí. Poznávání začneme v původní historické části Le Rocher, kde je možnost návštěvy úchvatného oceánografického muzea se vzácnými druhy mořských rostlin a živočichů, dále knížecího paláce, či monacké katedrály s hrobkami zesnulých monackých knížat. Následně se okolo přístavu s luxusními jachtami
a startovacími pozicemi pro F1 vydáme ke Casinu Monte Carlo - asi nejznámějšímu kasinu světa. Prohlídku zakončíme návštěvou „promenády šampiónů“ s otisky nohou nejznámějších fotbalistů světa.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Během tohoto zájezdu důkladně poznáte Francouzskou riviéru

Hvězdicovité výlety - nemusíte se každý den stěhovat jinam!

Ubytování v kempu jen několik desítek metrů od pláže

Možnost zajištění doprovodných aktivit na místě!

Jedná se o nejoblíbenější poznávací zájezd od CK Doltour

 

ANTHÉOR POČASÍ

PROGRAM

Tento zájezd je poznávací. Během zájezdu poznáte naprostou většinu důležitých a zajímabých míst z  oblastiFrancouzské riviéry jako Grasse, Lérinské ostrovy, Cannes, Gourdon, Tourrettes sur Loup, Canyon du Verdon, Aiguines, Moustiers St. Marie, St. Tropez, Port Grimaud, Frejus, St. Raphael, či Monako. Výhodou tohoto zájezdu jsou hvězdicovité výlety, tudíž ubytování je zajištěno na jednom místě po celou dobu konání zájezdu.

 

1. den

Odjezd z ČR do Francie v odpoledních hodinách.

2. den

V dopoledních hodinách příjezd do Francie, následně pokračování do kempu Azur Rivage. Po příjezdu do kempu ubytování a informativní schůzka delegátem.

3. den

Po snídani odjezd do "hlavního města parfémů" Grasse. Návštěva továrny na výrobu parfému se zajímavým výkladem. Cestou zpátky návštěva lázeňského města Cannes. Prohlídka přístavu, bulváru de la Croisette s festivalovým palácem a přilehlým chodníkem slávy, dále starého města i kopce Le Suquet s nádherným výhledem na celé Cannes i přilehlé Lérinské ostrovy. Návrat na ubytování.

4. den

Po snídani celodenní výlet k „evropskému Grand Canyonu" – Canyon du Verdon – velkolepý přírodní kaňon řeky Verdon se strmými stěnami a divokou okolní přírodou, ke kterému se dostaneme po průjezdu regionálním parkem Verdon. V kaňonu si několikrát zastavíme, abychom mohli nafotit úchvatné přírodní scenérie. Následně se kolem městečka Aiguines, s pohádkovým zámečkem ze 17. století, dostaneme až k horskému jezeru Saint Croix s tyrkysovou vodou (v letních měsících možné koupání, či zapůjčení šlapadel). Při zkrácení zastávky na koupání je zde možnost návštěvy krásného městečka Moustiers St. Marie se dvěma kostelíky a malebným historickým centrem. Návrat na ubytování.

5. den

Po snídani odjezd do St. Tropez, které je synonymem luxusu a relaxace. Četnická stanice, či místní promenáda Vám připomenou vyhlášené filmy s Louis de Funèsem. Cestou zpět návštěva Fréjus historického města, které skýtá nepřeberné množství krásných památek, počínaje biskupským palácem, či dvoulodní katedrálou Saint Léonce, konče římským divadlem či impozantním amfiteátrem! Návrat na ubytování.

6. den

Po snídani odjezd do Port Grimaud, kterému se ne nadarmo přezdívá francouzské benátky. Prohlídka malebného městečka vystavěného v italském stylu v 60. letech 20. století, které je tvořeno nepřeberným množstvím uměle vytvořených vodních kanálů. Po prohlídce možnost strávit den na místních krásných, písčitých plážích (tento den je záměrně odpočinkový, ale lze vyměnit za obsáhlejší poznávací variantu s návštěvou historické vesničky Grimaud). Návrat na ubytování.

7. den     

Po snídani výlet do historických vnitrozemních vesniček v přímořských Alpách. Navštívíme malebnou vesničku Gourdon s krásnými zahradami, kostelem a především nádherným výhledem na celé Azurové pobřeží. Dále bude následovat průjezd „vlačí soutěskou“ – kaňonem, který vytvořila řeka Loup a jehož stěny dosahují výšky až několik stovek metrů. Poznávání zakončíme ve vesnici Tourrettes sur Loup, která je typickým příkladem provensálské kultury – úzké kamenné uličky ozdobené pestrobarevnými květinami a vůně všudypřítomné levandule. Návrat na ubytování.

8. den

Volný den. Individuální program, koupání. Možnost výletu vlakem do St. Raphael s prohlídkou památníku padlých vojáků, či místní bazilky architektonicky inspirované východní kulutou. Procházka po pobřežní promenádě s množstvím obchůdků a restaurací. V případě zájmu možnost návštěvy vodní zoologické zahrady Marineland s vystoupeními cvičených delfínů, kosatek a lachtanů.

9. den

Ráno ukončení ubytování a odjezd zpět do ČR

10. den

V dopoledních hodinách příjezd do ČR.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Během tohoto zájezdu důkladně poznáte Francouzskou riviéru

Hvězdicovité výlety - nemusíte se každý den stěhovat jinam!

Ubytování v kempu jen několik desítek metrů od pláže

Možnost zajištění doprovodných aktivit na místě!

Jedná se o nejoblíbenější poznávací zájezd od CK Doltour

 

ANTHÉOR POČASÍ

TERMÍN A CENY

TERMÍN OD - DO POČET DNŮ DOPRAVA CENA REZERVACE
10.05.2019 - 19.05.2019 10 Autobusová 7990 REZERVOVAT TERMÍN
13.09.2019 - 22.09.2019 10 Autobusová 8190 REZERVOVAT TERMÍN

CENA ZAHRNUJE

 • Dopravu moderním klimatizovaným autobusem
 • 7x ubytování pro 1 osobu v mobilhomu pro 4 osoby
 • 7x polopenzi “s sebou” (česká kuchyně), snídaně „s sebou“ bez pečiva
 • Výlety uvedené v programu
 • Služby zástupce CK po celou dobu pobytu
 • Pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 sb.


UVEDENÉ CENY JSOU ZA 1 OSOBU V MOBILHOMU.

CENA NEZAHRNUJE

 • Cestovní pojištění a pojištění storna
 • Ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby
 • Pobytovou taxu 7EUR / osoba / pobyt
 • Závěrečný úklid mobilhomu (lze dokoupit za 50EUR / mobilhome)

Příplatky:

 • Závěrečný úklid (25-50EUR / mobilhome) - pouze v případě, že úklid neprovede klient
 • Příplatek za neobsazené lůžko - cena dohodou
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 360,- Kč / dospělá osoba do 70 let
 • Cestovní pojištění (vč. storna zájezdu) - 720,- Kč / dospělá osoba nad 70 let

FOTOGALERIE

PROMO VIDEO KEMP AZUR RIVAGE ****

REZERVACE

PODOBNÉ ZÁJEZDY

Akční zájezdyPoznávací

Paříž, Versailles a Normandie

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 7190
Akční zájezdyFirst Minute

Lipno – Kemp Jenišov

 • PŘIPRAVUJEME
CyklozájezdPobytový s výlety

Azurové pobřeží na kolech i bez

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9490
Pobytový s výletySENIOR 55+

Relax na toskánském pobřeží s výlety

CZK CENA ZÁJEZDU
 • 9990